• Mladší žáci

• Florbal - mladší žáci (soutěžní)

• ​​​

Oddíl florbalu - mladší žáci

Od září školního roku 2022/2023 vstupujeme do souěžního roku v rámci ligových zápasů České florbalové unie. Tým složený z cc 16 hráčů ve věku od 8 do 11 let (cca 13 hochů a 3 dívky) trénuje 2 x týdně  - ve sportovní hale v Nezamyslicích a v Ivanovicích na Hané. Během každé sezony odehraje několik turnajů.

Historicky se škola v Nezamyslicích intenzivněji věnuje florbalu v rámci kroužků již 10 let (některé školní roky až 70 florbalistů v celé škole). Letos se díky spolupráci školy se sportovním klubem FBC Sokol Ivanovice na Hané podařilo poprvé vytvořit soutěžní tým v nejmladší kategorii. Poděkování patří zejména hlavnímu trenérovi a hráči p. Jiřímu Pochylému z Ivanovic na Hané, ale i dalším hráčům či funkcionářům klubu.